Momentálně připravujeme další festivalový ročník. Ten se uskuteční 

23.5.2020

18. května 2019

10.00 - 21.00

   V pořadí již pátý ročník Vaší oblíbené přehlídky přinese do jarní atmosféry Kasina v Lužánkách hravý lehký design, květiny, světlo, vůně i hudbu. To vše v příjemné nenucené atmosféře, která je ideálním místem pro víkendovou estetickou kontemplaci.

Letos jsme pro Vás opět připravili řadu novinek. Těšit se můžete například na limitovanou rukodělně zpracovanou módu od Kláry Židkové nebo na minimalistické, lehké a funkční kožené doplňky z dílny Venduly Valnohové. Elegantní a subtilní skleněné objekty v podobě aroma difuzérů představí na letošním DAFFF nadaná studentka ateliéru produktového designu pod vedením studia Olgoj Chorchoj Natálie Costantinová. Odnést si můžete i dech beroucí kytice plné lučního kvítí od květinářství Plevel nebo se osobně seznámit s jedinečnou ilustrátorkou a designérkou Andreou Tachezy.

Galerijní prostory oživí obrazy streetartového umělce Tima a v hlavním sále vyroste část sochařské laboratoře od umělkyně Andrey Demek.

Pánům a mladým gentelmanům nabídne DAFFF již tradičně péči kadeřníků z Kabinetu Toma Holiče.

Novinkou letošní přehlídky bude také workshop pod taktovkou sympatického dua Veroniky a Nikol, známé jako Kvítka v bytě, který propojí keramiku se světem rostlin. 

Letošní přehlídku završí opět vystoupení fenomenálního hudebního seskupení Bastl Instruments a nově Nona Records Label

To vše a ještě mnohem víc uvidíte právě na naší výběrové přehlídce DAFFF. A nezapomeňte, DAFFF je jen jednou v roce, tak si ho rozhodně nenechte ujít! 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now