Vážení a milí příznivci našeho festivalu, vzhledem k situaci, která nastala, je plánovaný termín přehlídky DAFFF bohužel zrušen. Děkujeme za pochopení. 

18. května 2019

10.00 - 21.00

   V pořadí již pátý ročník Vaší oblíbené přehlídky přinesl do jarní atmosféry Kasina v Lužánkách hravý lehký design, květiny, světlo, vůně i hudbu. To vše v příjemné nenucené atmosféře, která je ideálním místem pro víkendovou estetickou kontemplaci.

Připravili jsme pro Vás opět řadu novinek. Těšit jste se mohli například z limitované rukodělně zpracované módy od Kláry Židkové nebo z minimalistických, lehkých a funkčních kožených doplňků z dílny Venduly Valnohové. Elegantní a subtilní skleněné objekty v podobě aroma difuzérů představila na minulém DAFFF nadaná studentka ateliéru produktového designu pod vedením studia Olgoj Chorchoj Natálie Costantinová. Návštěvníci si také mohli odnést dech beroucí kytice plné lučního kvítí od květinářství Plevel nebo se osobně seznámit s jedinečnou ilustrátorkou a designérkou Andreou Tachezy.

Galerijní prostory oživily obrazy streetartového umělce Tima a v hlavním sále vyrostla část sochařské laboratoře od umělkyně Andrey Demek.

Pánům a mladým gentelmanům nabídl DAFFF již tradičně péči kadeřníků  z Kabinetu Toma Holiče.

Novinkou uplynulé přehlídky byl  workshop pod taktovkou sympatického dua Veroniky a Nikol, známé jako Kvítka v bytě, který propojil keramiku se světem rostlin. 

Přehlídku uzavřelo vystoupení fenomenálního hudebního seskupení Bastl Instruments a Nona Records Label

Utekl Vám minulý ročník? Nevadí, nahlédnout můžete do naší fotogalerie nebo na videozáznam, který Vám naši výběrovou přehlídku DAFFF přiblíží. A nezapomeňte, DAFFF je jen jednou v roce, tak si ho letos rozhodně nenechte ujít!